Transport i spedycja

na wyższym poziomie

TRANSPORT DROGOWY RZECZY


Hansped Katowice działa w transporcie już od ponad 20 lat, reprezentuje szybkość działania, terminowość w dostawie,
bezpieczeństwo przewożonego towaru oraz wysoką jakość realizacji usług potwierdzoną certyfikatem ISO.
Od zawsze wykonujemy po prostu solidną robotę, podążając za naszą myślą przewodnią "Z NAMI WSZĘDZIE"!

+ 14 000
zrealizowanych zleceń rocznie
+ 3 000
współpracujących przewoźników
+ 100
obsługiwanych stałych klientów
+ 7 000 000
pokonanych kilometrów w ciągu roku

dowozimy do ponad 30 krajów


Hansped Transport i Spedycja A. Hanusiak-Tatarska S.K.A. w Katowicach zajmuje się transportem drogowym rzeczy na terenie całego kraju i Europy od 1997 roku. Jesteśmy zaufanym partnerem hut, producentów stali, zakładów produkcyjnych oraz firm usługowo-handlowych.Jesteśmy liderem wśród przewoźników obsługujących grupę ArcelorMittal w Polsce. 
Przewozimy ładunki ponadgabarytowe oraz wykonujemy transport pojazdami o niższym tonażu ładunku. Organizujemy również transport kontenerów, maszyn rolniczych, budowlanych czy innych pojazdów mechanicznych. Posiadamy odpowiednie zezwolenia, licencje oraz certyfikaty niezbędne do prowadzenia działalności związanej z transportem i spedycją. Wszystkie przewożone ładunki podlegają ubezpieczeniu OCP i OCS, a pojazdy wyposażone są w systemy monitoringu GPS.
Wypracowany schemat organizacyjny usprawnia przepływ informacji, gwarantuje większą koncentrację i szybką obsługę zlecenia. Naszym głównym atutem jest zgrany zespół spedytorów posiadających fachową wiedzę, którzy reagują na indywidualne potrzeby Klientów oraz potrafią dopasować odpowiedni rodzaj naczepy do towaru - zachowując przy tym atrakcyjny stosunek ceny do jakości usługi. Jako Spółka dbamy o rzetelność informacji oraz wiarygodność w działaniu.
Hansped to przede wszystkim „MY” ludzie – fachowcy i pasjonaci, którzy wierzą, że skuteczny transport nie istnieje bez dobrych relacji. Nasze doświadczenie i profesjonalizm jest istotnym faktorem powodzenia Spółki na rynku. Praktyczna wiedza, skuteczność oparta na zaufaniu oraz dobra atmosfera w zespole jest tym, co nas wyróżnia spośród innych firm. Nasze osiągnięcia zrodziły się z chęci walki, wyjścia ze strefy komfortu! Jesteśmy otwarci na coraz to nowe wyzwania i głodni dalszych sukcesów!  „Z NAMI WSZĘDZIE!”, nawet i na koniec świata;-).
 
 

PRZYKŁADOWE RODZAJE NACZEP

NACZEPY - TRANSPORT CAŁOPOJAZDOWY

NACZEPY - TRANSPORT DROBNICOWY

DLACZEGO MY?

ZAUFALI NAM

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

PUBLIKACJE

DZIAŁANIA SPOŁECZNE


KONTAKT

Hansped Transport i Spedycja A. Hanusiak-Tatarska Spółka Komandytowo-Akcyjna
ul. Chopina 1/IX, 40-093 Katowice
+48 32 353 07 20 - 22
+48 32 609 22 22 - 24
biuro@hansped.pl
hanspedkatowice
hansped

Paweł – kierownik spedycji

+48 509 423 597
pawel@hansped.pl

TRANSPORT CAŁOPOJAZDOWY

TRANSPORT DROBNICOWY